GENEL BİLGİLER

Kongre Tarihi ve Yeri

47. Ulusal Hematoloji Kongresi, 4-7 Kasım 2021 tarihleri arasında Susesi Otel, Antalya’da düzenlenecektir.

Türk Hematoloji Derneği Olağan Genel Kurulu

Türk Hematoloji Derneği Olağan Genel Kurulu, 7 Kasım 2021 tarihinde Susesi Otel, Antalya’da gerçekleştirilecektir.

Konaklama

Susesi Otel, Antalya’da yapılacaktır.

Kongre Dili 

Kongre dili Türkçe’ dir.

Yaka Kartı

Kongre süresince tüm bilimsel ve sosyal aktivitelerde yaka kartı bulundurulmalıdır.

Katılım Belgesi 

Tüm katılımcılara katılım belgeleri 6 Kasım 2021 tarihinde dağıtılacaktır.

Davet Mektubu

Kongre katılımı için kurumlara verilmek üzere talep edilecek olan kongre davet yazıları Kongre Sekreterliği aracılığı ile isteyen katılımcılara gönderilecektir. (Bu tür davet yazıları sadece izin amacı ile kullanılabilir.)

Kredilendirme
Kongrenin tüm oturumları ve kurslar Türk Tabipler Birliği Sürekli Tıp Eğitimi Kredilendirme Kurulu (STE) ve Avrupa Hematoloji Birliği – EHA (CME) tarafından kredilendirilecektir.

Transfer Hizmetleri

Kongre tarihlerindeki transfer talepleri tek yön 500 TL karşılığında yapılacaktır. Transfer ücretlerine %18 KDV eklenecektir.

İPTAL ŞARTLARI

Kayıt İptali

Kayıt iptali 30 Temmuz 2021 tarihine kadar bildirildiği takdirde kayıt ücretinin tamamı; 2 – 20 Ağustos 2021 tarihleri arasında bildirildiği takdirde kayıt ücretinin %50’si iade edilir. 23 Ağustos 2021 tarihinden sonra yapılacak kayıt iptallerinde iade yapılmayacaktır.

Konaklama İptali

Konaklama ücretlerinde geri ödeme ancak 2 Ağustos 2021 tarihine kadar yapılan iptallerde %50 oranında yapılacaktır. 2 Ağustos 2021 tarihinden sonra yapılacak iptallerde iade yapılmayacaktır.

Uydu Sempozyum ve Stand İptalleri 

Uydu Sempozyum ve stand ücretlerinde geri ödeme ise 2 Ağustos 2021 tarihine kadar yapılan iptallerde %50 oranında yapılacaktır. Bu tarihten sonra yapılacak iptallerde geri ödeme yapılmayacaktır.

* Tüm iadeler kongre sonrasında yapılacaktır.