FOTOĞRAF SERGİSİ

Türk Hematoloji Derneği’nin Değerli Üyeleri,

47. Ulusal Hematoloji Kongresi, 4-7 Kasım 2021 tarihleri arasında hibrit olarak Susesi Otel, Antalya’da düzenlenecektir. Bu üç gün boyunca kongre merkezinde dernek üyelerimizin eserlerinden oluşan bir fotoğraf sergisi yapılacaktır. Kuralları aşağıda yer alan sergiye eserleri ile katılmak isteyen değerli üyelerimizin 11 Ekim 2021 tarihine kadar eserlerini belirtilen adrese göndermeleri gerekmektedir.

İlginiz için teşekkür eder, iyi çalışmalar dileriz.

THD Yönetim Kurulu

Kurallar: 

1-     Fotoğraflar siyah beyaz ve renkli baskılı olarak en az 18×24 cm ile en çok 50×50 cm. arasındaki boyutlarda olmalıdır.
2-     Paspartulu olarak gönderilmesi arzu edilen fotoğraflar 50×50 cm boyutlarını aşmayacak şekilde hazırlanmalıdır.
3-     Basılmış fotoğraflar sahipleri tarafından THD’nin Turan Güneş Bulvarı İlkbahar mah. Fahreddin Paşa Sokağı (Eski 613 Sok.) No:8 Çankaya/Ankara adresine, Yurtiçi Kargo firması ile ödemeli olarak gönderilebilir. Dijital teknik ile çekilmiş fotoğraflar media@thd.org.tr e-posta adresine ayrıca gönderilmelidir. Fotoğraflar en geç 11 Ekim 2021 tarihine kadar yukarıda belirtilen adreslere gönderilmelidir.
4-      Gönderilen fotoğrafların çerçevelenmesi, sergiye hazır hale gelmesi, kongre merkezine transferi ve sergilenmesi THD tarafından sağlanacaktır.
5-      Sergilenen fotoğraflar kongre sonunda sahipleri tarafından geri alınabilir.
6-      Seçilmiş bazı eserler, eser sahibinin onayı olur ise kongre sonrası THD Ofisinde sürekli olarak sergilenecektir.